Česká mše vánoční

Ponořte se s námi do vánoční atmosféry a nalaďte se na klidný Štědrý den. Přijďte si 21. 12. poslechnout Rybovku – kouzelnou vánoční mši Jakuba Jana Ryby.

Zapoj se

Pojď s námi do akce.

Stáhni si checklist s 49 tipy kroky, jak chránit životní prostředí

Rád bys pomohl/a životnímu prostředí, ale nevíš jak? Náš projekt Rosteme pro budoucnost ti přinese konkrétní tipy, jak pomáhat české přírodě, zvířatům, ovzduší i české kultuře. A hlavně – můžeš se na tom ty sám hned teď začít podílet.

Stáhni si checklist zdarma

se 49 kroky, jak chránit životní prostředí

Připravili jsme pro tebe více než 40 tipů, jak chránit životní prostředí a co pro něj můžeš udělat už dnes. Možná jsi vzorným příkladem, možná objevíš věci, které bys ve svém každodenním chování mohl změnit k lepšímu. Inspiruj se!

Rozvoj společnosti

Měj přehled, co chystáme

Řekneme ti o všech novinkách, chystaných akcích a veřejných událostech spojených s přírodou a kulturou v ČR. Staň se členem naší komunity a pomáhej s námi. Naučíš se pečovat o přírodu, ukážeme ti, na jakých místech sázet stromy, jak podpořit biodiverzitu krajiny nebo jak rozvíjet českou kulturu. A budete toho ještě mnohem víc! Přihlas se k odběru našeho newsletteru a nic ti neunikne.